Blog

Montérky s potlačou

monterky-pre-maliarovPracovné oblečenie je pre ľudí, živiacich sa manuálnou prácou a vlastnými rukami, nesmierne dôležité. Pri viacerých typoch zamestnania je funkcia pracovného oblečenia čisto estetická, reklamná a psychologická. Avšak pri manuálnej práci sa z pracovného oblečenia stáva ďalší pracovný nástroj, ktorý jeho nositeľovi napomáha pri práci a poskytuje dostatočnú ochranu.

Dôležitá ochrana a pomoc pri práci

Predstavte si typického robotníka či, vo všeobecnosti, manuálne pracujúceho človeka. Má oblečené montérky a pracovnú bundu a na nohách má topánky s oceľovou špičkou. Podstata spočíva v tom, že v prípade pracovného oblečenia často nezáleží až tak na výzore, ale skôr na funkciách, ktoré jednotlivé časti odevu plnia.zahradnicke-monterky

Pracovná obuv chráni chodidlá a členky, montérky vďaka trakom nepadajú a celkovo pracovné oblečenie vďaka vreckám a iným funkciám napomáha pri vykonávaní práce. Okrem toho poskytuje dôležitú ochranu jednotlivých častí tela. Samozrejme, je vhodné myslieť aj na výzor, no dovoľujeme si povedať, že pri pracovnom odeve je tento aspekt až druhoradý.

Potlač vám pomôže reprezentovať vašu firmu

Na čo by ste však nemali zabúdať, je reprezentácia vašej spoločnosti. Logo vašej spoločnosti na každom kuse pracovného oblečenia pôsobí veľmi dobre na samotných zamestnancov, ale aj na všetkých ľudí, s ktorými sa zamestnanci stretnú. Vaši zákazníci budú vedieť, s kým jednajú, a logo v ich očiach vytvára profesionálny dojem, ktorý vám určite v budúcnosti pomôže.

Pouvažovať by ste mohli aj nad umiestnením mena jednotlivých zamestnancov na ich pracovné odevy. Jednak budú vedieť, ktoré kusy oblečenia im patria, no zároveň budú zákazníci vedieť, ako vašich zamestnancov osloviť.

Potlač či vyšívanie?

Keď sa rozhodnete kúpiť pracovné oblečenie pre seba či pre vašich zamestnancov, musíte sa rozhodnúť, akou technikou na jednotlivé kusy oblečenia nanesiete logo vašej spoločnosti či akýkoľvek iný motív. pracovné monterkyPre pracovné oblečenie často odporúčame vyšívanie, pomocou ktorého je možné vytvoriť detailné, farebné, no hlavne dlhotrvajúce a odolné motívy na akomkoľvek kuse oblečenia. Taktiež zaujímavou a lacnejšou možnosťou sú viaceré techniky potlače textilu, ktoré môžeme pri nanášaní dizajnu použiť.

Ak vás zaujalo vyšívanie, môžete si o tejto metóde a jej výhodách viac prečítať v samostatnom článku.
Vieme, že výber správnej metódy nanášania vzoru na oblečenie môže byť, hlavne ak s touto problematikou ešte nemáte skúsenosti, skutočne náročný. Veľmi radi vám s ním však poradíme. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi si vypočujeme vaše požiadavky a poradíme vám pri výbere samotného textilu, ako aj techniky potlače či vyšívania. Taktiež pre vás veľmi radi vytvoríme pracovné odevy na mieru a následne ich potlačíme alebo na ne vyšijeme vami vybraný vzor.

Nezabudnite, že reklamný textil môžete použiť na zníženie vášho daňového základu.

Pripravte vašich zamestnancov na zimu
Ako ušetriť na oblečení pre športový klub?
akcia
API není nastaveno