Prečítajte si

O našej spoločnosti

Urobíme z Vás jeden tím. Vyrábame reklamnú potlač, ktorú budete chcieť nosiť.

Reklamnej potlači a distribúcii textilu sa venujeme,od roku 2010,za ten čas sme si prešli rôznymi reformami v rámci firmy,od jednoosobovej lokálnej tlačiarničky so štvorramenným karuselom,k súčastnej firme na pevných základoch so zamestnacami. Od začiatku bolo cieľom sústrediť sa výlučne na potlač a zdobenie textilu, a byť odborníkom vo svojom obore, a preto sme sa nikdy nezameriavali na inú činnosť.

  K prelomovému zlomu prišlo na jeseň 2014 , keď nám možnosť spolupráce a zdielania spoločných priestorov poskytla spoločnosť Offensive Sportswear,a od tohto momentu sa začala firma ešte viac rozvíjať a spoločnými technológiami a servisom sme začali zvládať oveľa ťažšie a technicky náročnejšie zákazky,za čo patrí aj osobitné poďakovanie p.Endrodymu za správny ľudský prístup,a sme príkladom spolupráce dvoch firiem.

Prioritou a plánom do najbližších rokov je stať sa absolútnym lídrom na trhu v oblasti  potlači a vyšívanej reklamy a práve preto neustále obmieňame náš strojový park a rozvíjame nové technológie. Koniec koncov dôkazom kvalitnej a spoľahlivej práce a spokojných zákazníkov je aj veľké portfólio prác, a v prevažnej miere pre zahraničnú klientelu.

Veríme,že poctivým prístupom a inovatívnymi technológiami potvrdíme naše slová a zabezpečíme pre klientov dokonalé produkty,pomôžeme k napredovaniu v ich vlastnom biznise, a budú sa veľmi radi vracať k nám.

Bc.Tomáš Kahan

KAHI