Výšivky  poznali ešte naše staré mamy. A aj v tomto prípade platí, že vedeli, čo je dobré… Práve výšivka vám totiž zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. My sme ale techniku starých mám trošku vylepšili. Máme vyšívacie stroje, vďaka ktorým je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Výhody výšivky

vďaka svojej odolnosti voči mechanickému poškodeniu je vyšívanie trvácny spôsob značenia, ktorý možno bez problémov prať aj žehliť

počítačové riadenie ihly umožňuje, aby bolo všetko šitie na milimeter presné. Uspokojíme aj tých najväčších detailistov

naše stroje umožňujú rôznofarebné výšivky so zložitými vzormi

bod, ktorý je samozrejmosťou. Inú ako najvyššiu kvalitu ani nepoznáme 🙂

výšivkou môže byť označených množstvo vecí- rôzne druhy oblečenia,  tričká, deky, uteráky, batohy, tašky a..? Necháme to na vás

k dispozícii máme jeden a viac-hlavové stroje, čo výrazne znižuje čakaciu dobu

Vyšívame pre rôzne odvetvia

Druhy výšiviek

Presne túto výšivku milovali už aj naši predkovia. Samozrejme, my sme pridali moderné technológie, avšak to podstatné zachovali. Kvalitu, ktorá sa už len tak nevidí. Stačí nám dodať váš grafický návrh a vysnívaný produkt je na svete.

*

Druh, ktorý poznáte najmä od známych značiek (Abercrombie & Fitch, Tommy Hilfiger, Alpha Industries atď). Želaný efekt je v tomto prípade vytvorený použitím doplnkového materiálu – textílie. Práve preto sa môžu vytvárať bohatšie a farebné výšivky.

*

Vystúpte z davu. Tento druh výšivky vám to doslova umožní. Zdôrazňuje dôležité prvky dizajnu. Používaná býva najmä na čiapkach, vyšitých emblémoch, avšak pokojne si ju môžete dať aj na tričká či mikiny. Hodí sa najmä pre jednoduché slová, logá či čísla. Výška 3D (vystupovacieho) efektu sa pohybuje od 2 do 4 mm. Pošlite nám svoje logo alebo grafiku a my vám ukážeme aj 3D riešenie.

*

Potrebujete kvalitne vyrobené logo, ktoré možno aplikovať na akýkoľvek textilný výrobok? V tomto prípade je odpoveď jasná: nášivka.

Vieme ich vyrobiť nažehlovacie alebo so suchým zipsom. Držia na akomkoľvek textile a to absolútne bez stehov. Dajú sa aplikovať aj na také výrobky, kde by bežná výšivka nebola možná a veľakrát firmy zachránia doslova v poslednej chvíli. Spolu s našou rýchlosťou dodania to môže byť pre vás ideálna voľba. Ich výhodou je aj to, že detaily výšiviek sú vždy do bodky presné.

*