Blog

Prečo je sublimačná tlač obľúbená?

Kompletná sublimačná tlač

Videli ste už niekde moderné tričká, ktoré sú zaujímavé tým, že sú tlačené akoby „odvrchu dole“? Takáto tlač sa volá sublimačná, ak ale hovoríme 41o tlači pozdĺž celého trička, hovoríme o kompletnej sublimačnej tlači. Momentálne je to najdokonalejšia možnosť tlače na textil a používa sa vtedy, keď už tričko vyzerá ako tričko – teda keď je kus textilu už upravený do dizajnu trička. Pri tejto technológii sa používajú špeciálne sublimačné atramenty, priemyselné teplo a tlak na to, aby sa vyprodukoval nádherný dizajn plný žiarivých farieb. Vašim tričkom tak upútate naozaj každé zvedavé oko.

Tak teda prečo je sublimačná tak tlač obľúbená?

Na toto je jednoduchá odpoveď – relatívna finančná nenáročnosť a obvykle väčšinou nutnosť iba nízkej minimálnej objednávky. 42Takéto oblečenie vyzerá veľmi farebne a pútavo a v dnešnej dobe poskytuje priam dokonalú možnosť ako sa odlíšiť. Na rozdiel od ostatných technológií, sublimačná technológia „vstrekuje“ farbu priamo do vlákna textilu, to znamená, že povrch je dokonale hladký a vám sa tak zdá, akoby tričko bolo priamo takto vyrobené už u výrobcu, od ktorého pochádza. Sublimačné atramenty sú navyše tak kvalitné a výrazné, že poskytujú takmer fotografickú kvalitu a dokonale realistické výsledky. Ak máte konkrétne otázky ohľadom sublimačnej tlače, neváhajte a kontaktujte nás.

Ďalšie výhody sublimačnej tlače

Sublimačná tlač prebieha priamo u nás, takpovediac pod jednou strechou, oblečenie tak zostáva celý čas pod drobnohľadom našich profesionálov a nikam „necestuje“ za ďalším spracovaním, kvalita je preto zaručená.
Všeobecnými výhodami sublimačnej technológie je možnosť použiť takéto oblečenie na akékoľvek športové vyžitie, pretože spoľahlivo odoláva potu a prípadným škvrnám. Polyesterový materiál je, navyše, veľmi odolný materiál a poskytuje tiež dlhodobú stálosť farieb. Tkanina sa farbí natrvalo a minimálna objednávka je u nás iba 10 kusov. To znie dobre, čo poviete?

Vlastná značka tričiek
PRÍBEHY ZA LOGAMI NAJZNÁMEJŠÍCH ZNAČIEK SVETA časť 2
akcia
API není nastaveno