Blog

Tričká a mikiny za bitcoiny? U nás je to možné

Už ste niekedy videli, aby ste mohli firemné alebo skupinové tričká a mikiny platiť bitcoinami? My tiež nie, preto sme sa do toho pustili prví. ☺ Mena budúcnosti, ktorou virtuálna mena bitcoin jednoznačne je, nás totiž zaujala do takej miery, že sme sa rozhodli ju u nás akceptovať ako platidlo. Dá sa teda povedať, že iba v Kahi dostanete tričká, mikiny, alebo čokoľvek ďalšie z nášho sortimentu za 0,- eur. 

 

Prečo za tovar platiť bitcoinami?

 

Hoci je bitcoin verejnosťou všeobecne uznávanou menou, banky ho zväčša nevedia vystáť – niet sa čomu čudovať, berie im predsa peniaze na poplatkoch, ktoré by tam inak museli zákazníci platiť. Bitcoin totiž existuje vo vopred danom množstve a „ťaží sa“. Keď je teda „vyťažený“, už jednoducho viac bitcoinov nebude. Vďaka tomu jeho hodnota často rastie, aj keď často kolíše.

 

V čase písania tohto článku bol bitcoin na hodnote cca 5600 ,- eur za kus, čo znamená, že za 1 bitcoin by ste si mohli u nás dovoliť zaobstarať si množstvo mikín, tričiek, alebo aj pracovných odevov.

Tričká, mikiny alebo pracovné odevy s potlačou z 21. storočia

 

Naše produkty sú potláčané tými najefektívnejšími metódami, vďaka čomu je ich trvácnosť mimoriadne vysoká. V prípade pracovných odevov zase musí platiť, že takéto oblečenie toho musí aj veľa vydržať. A to naše prosto… drží. ☺ Spolupracujeme iba s tými najlepšími dodávateľmi kúskov oblečenia, ktoré následne potláčame na prvotriednych moderných prístrojoch.

Stavte na Kahi.sk – inde totiž možnosť platiť bitcoinami za kvalitné potlačené oblečenie nenájdete. Otvorte svoju virtuálnu peňaženku a pohodlne zaplaťte bitcoinami, uvidíte, že vaša radosť z oblečenia (takmer) zadarmo bude nefalšovaná. Stačí zbehnúť na www.kahi.sk a vybrať si svoje vysnívané oblečenie – doručujeme rýchlo a efektívne.

#Akceptujeme #Bitcoin

Zimné firemné oblečenie
Tričká pre rybárov: dajte si vyrobiť unikátne kúsky aj vy
akcia
API není nastaveno