Blog

Čiernobiele firemné oblečenie: opäť v móde?

Čierna a biela farba patria k dlhodobo najobľúbenejším a najnosenejším farbám na oblečení. Niet sa čomu čudovať, patria k absolútnym klasikám. Každá je však na opačnom spektre. Čierna je skôr reprezentantom elegancie a biela zase čistoty a jednoduchosti. V každom prípade, obe tieto farby sa skvelo dopĺňajú, čo ich robí vhodným spoločníkom aj na firemné oblečenie.

Nemáte čiernu značku? Nevadí

Čierne tričká môžete pre svojich zamestnancov zvoliť aj v takom prípade, ak nemáte túto farbu v brande vašej spoločnosti. Čierna je totiž vďačná farba, s ktorou sa dá vtipne vyhrať. Zaujímavosťou môže byť napr. použitie komiksových bublín. V tomto prípade môžete vymyslieť niekoľko vtipných vetičiek, ktoré sa dajú na tričkách ľubovoľne kombinovať.

Čierna a biela: jing a jang?

Ďalším zaujímavým námetom pre vás môže byť rozdelenie čiernych a bielych tričiek podľa pohlavia. Jednoducho, ženám dajte bielu a mužom čiernu farbu tričiek. Toto môže byť vtipné sledovať na akomkoľvek teambuildingu. Vďaka vtipným vetičkám budete mať o akúkoľvek zábavu postarané. Stavte na firemné oblečenie s nápadom!

Ďalšie vtipné nápady na firemné oblečenie: je ich nekonečno

V rámci čiernej a biele farby sa dá povymýšľať naozaj bezpočetné množstvo kombinácií. Rôzne elementy, ako sú šípky, kombinácie otáznikov a výkričníkov… Sranda môže byť aj použiť na každé tričko iné písmeno a pri kolektívnych fotografiách sa potom pospájať tak, aby tričká dávali význam. Čierna a biela farba sú na toto najvhodnejšími kandidátmi, a to vďaka svojmu kontrastu.

Čiernobiele tričká sa hodia aj obchodným partnerom

Pobaviť však môžete aj svojich obchodných partnerov – takýmito tričkami im môžete ukázať, že život nemusí vždy byť iba čiernobiely, ale dá sa ho aj okoreniť a ozvláštniť rôznymi vtipnými nápadmi. Ak sa kolektívne vo firme zhodnete na rôznych nápadoch, zábava bude ešte väčšia. Poradiť vám však môže aj dobrý dodávateľ firemného oblečenia

Čo radšej zvoliť pre firemné oblečenie – potlač alebo výšivku?
Nenechajte svojich zamestnancov potiť sa: kúpte im krátke firemné oblečenie
akcia
API není nastaveno