Blog

Nenechajte svojich zamestnancov potiť sa: kúpte im krátke firemné oblečenie

Leto konečne prišlo a s ním v mnohých častiach Slovenska aj vyše 30-stupňové teploty. V takýchto podmienkach nie je zrovna najpríjemnejšie producírovať sa v dlhých kusoch oblečenia. Samozrejme, sú aj výnimky – ľahké ľanové alebo bavlnené nohavice sú tiež vhodné. Vy ste však moderná firma a preto si zaslúžite aj moderné letné oblečenie!

Začína to tričkami, končí hocičím

Ako prvé odporúčame vybrať si klasické krátke tričká, ktoré si môžete zvoliť ľahko a rýchlo. Dnes veľmi „fičí“ slim fit strih, ktorý zvýrazní postavu a (takmer) vždy dobre sadne. Ženské a mužské varianty, rôzne veľkosti a farby… Finálny výber je na vás. Grafiku môžete doladiť spolu s vašimi firemnými farbami, čím zdôrazníte firemnú atmosféru.

Krátke nohavice pre všetkých!

Khaki, vojenské, námornícke… Druhov je obrovské množstvo. Je však najvhodnejšie zvoliť si jeden typ nohavíc pre mužov a iný pre ženy, aby ste ušetrili. Teplákovina alebo jemná bavlna? Toto závisí najmä od firemnej kultúry. Ak sa vaši zamestnanci pohybujú prevažne po vonku, s teplákovými krátkymi nohavicami ich určite potešíte.

Polokošele sú pohodlné košele

Polokošele práve zažívajú veľký návrat na módne móla – a vy môžete spolu s nimi. V ponuke zvykne byť veľa druhov, ktoré sa odlišujú strihom, farbou, prípadne ďalšími detailmi. Vyhrať sa môžete s celkovým dizajnom a s umiestnením loga, prípadne so sloganmi, ktoré budú vtipné a príjemné.

Polokošela Adler

 

Nepoťte sa, vyberte si krátke oblečenie

V práci to nie je vždy jednoduché. Práve preto si je nutné prácu aspoň trošku uľahčiť alebo spríjemniť. Vďaka tomu môžete odpočívať aj počas práce – a to bez potenia. Ozvite sa vášmu dodávateľovi firemného oblečenia, ktorý pre vás rád potlačí alebo vyšije čokoľvek. Prajeme vám príjemný výber!

Čiernobiele firemné oblečenie: opäť v móde?
Urobte dojem na svojich zákazníkov: barmanské rovnošaty na mieru
akcia
API není nastaveno