Blog

Urobte dojem na svojich zákazníkov: barmanské rovnošaty na mieru

 

Barov vzniká každým rokom ako húb po daždi. Váš obľúbený zanikne, nahradí ho moderný bar s obrovským výberom nápojov a úplne novou klientelou… Prípadne máte ten svoj a je to naozaj vaše dieťa. Záleží vám na každom detaile, ale mysleli ste aj na rovnošaty pre barmanov?

 

Barmani sú v bare asi najdôležitejší, ide totiž o ústredné postavy podniku. Práve na nich sa upierajú oči stoviek zákazníkov, ktorí čakajú na pivo alebo svoj drink. Ukážte im, že máte štýl a vybavte svojich barmanov exkluzívnymi rovnošatami.

 

Uniforma pre barmana v anglickom štýle

 

Bary a puby sú pre Anglicko asi najtypickejším verejným miestom. Sú doslova na každom rohu a väčšinou praskajú vo švíkoch. Táto kultúra však dala za vznik rôznym moderným uniformám, ktoré barmani môžu nosiť. Príkladom môže byť napr. táto uniforma v retro štýle, ktorá pasuje ku každému klasickému baru.

 

Jej gro tvoria traky a kravata, ktoré sa dobre dopĺňajú s umením šejkovať tie najlepšie drinky. Jedno Martini, netrepať, premiešať, prosím! J

 

Luxusné traky a kravata pre barmana

 

Druhou kombináciou je tá, ktorá spája košeľu s trakmi a s kravatou v bordovej farbe. Ide o exkluzívnu farbu, ktorá je navyše veľmi moderná a ktorá upúta každý pohľad. Ak chcete, aby váš podnik začali navštevovať aj dámy, už viete, čo máte urobiť.

 

Aké oblečenie vybrať pre barmanku?

 

Jednoduché priliehavé tielko a rifle môžu spraviť naozaj veľa. Na tielku sa nemusí zásadne vynímať vtipný nápis, staviť môžete aj na rôzne slušné verzie – ako napr. logo vášho baru, rôzne farebné vzory… Finálny výber je, samozrejme, na vás, ale vedzte, že o pánskych návštevníkov nebudete mať v tomto prípade núdzu. J

 

 

Výber oblečenia pre barmanov aj barmanky záleží aj od typu vášho podniku. Poraďte sa s odborníkmi a tí vám určite prezradia, čo si vybrať.

Nenechajte svojich zamestnancov potiť sa: kúpte im krátke firemné oblečenie
Vlastníte špedičnú firmu? Vybavte kuriérov štýlovými uniformami
akcia
API není nastaveno