Blog

Vlastníte špedičnú firmu? Vybavte kuriérov štýlovými uniformami

Veľká konkurencia si žiada veľké riešenia! Takmer v každej oblasti podnikania je totiž trh prehustený a firmy tak musia robiť všetko možné pre to, aby uspeli. Možno by ste na to ani nepomysleli, ale oblečenie je dôležité aj vo sfére špedičných firiem.

 

Je predsa rozdiel, či vám zásielku doručí kuriér v umastenej nevkusnej uniforme, alebo štýlový muž v modernom firemnom oblečení!

 

Špedičné uniformy: zvoliť kvalitu alebo dizajn?

 

Ideálne obe. Pokojne však môžete zvoliť kompromis: kvalitný dodávateľ firemného oblečenia vám určite rád odporučí materiál na uniformu, ktorý bude kvalitný, ale zároveň nie predražený. Dizajn predsa môže kráčať ruka v ruke s kvalitou, a to za optimálnu cenu.

 

Ako zvoliť strih uniformy?

 

Skúste dbať na reálne postavy vašich kuriérov. Samozrejme, v tomto odvetví je relatívne vysoká fluktuácia, aj tak sú typy postáv vo všeobecnosti podobné. Ako vo väčšine zamestnaní, aj tu prevládajú viac-menej postavy veľkosti M. To znamená, že stačí vziať jedného kuriéra a daný strih uniformy vyskúšať na ňom.

 

Avšak nezabudnite ani na väčších či menších, akurát, že veľkostí S a XL, prípadne XXL stačí objednať menej (vo väčšine prípadov).

 

Dizajn uniforiem: mal by sledovať nové trendy

 

Ak si vyberiete spoľahlivého a svedomitého dodávateľa špeditérskych uniforiem, ten vám poradí, aké trendy momentálne „fičia“ vo svete špeditérov. Nemusíte mať exkluzívny dizajn od Armaniho, aby ste mali pekné a dizajnové uniformy. Nezabudnite, že čím menej drobných detailov zvolíte, tým bude aj uniforma lacnejšia.

 

Možno vám vaši zákazníci napokon aj radi viac zaplatia. Každý si predsa užije pohľad na pekne oblečeného kuriéra alebo dokonca kuriérku. J Ak potrebujete akékoľvek informácie ohľadom špeditérskych uniforiem, stačí zavolať a dohodnúť sa – KAHI.sk vám rado pomôže.

Urobte dojem na svojich zákazníkov: barmanské rovnošaty na mieru
Ako na Slovensku zlepšiť vnímanie značky?
akcia
API není nastaveno