Blog

Firemné oblečenie v službách

60

Firemné oblečenie v službách

Áno, aj služby (kaderníctva, kozmetické salóny, výdajne tovarov) potrebujú mať jasne identifikovateľných a odlíšených zamestnancov. Nikto sa necíti dobre, ak vojde do kaderníctva a prvé, čo vidí, je ružové tričko jednej kaderníčky, čierne s flitrami tej druhej… Aj tu platí, že dobrý vkus je to najcennejšie, čo v tejto oblasti môžete mať. Už pri tvorbe celkovej stratégie a vizuálu vašej novej prevádzky dbajte na to, aby rovnošaty, prípadne iba niektorý doplnok vašich zamestnancov vždy ukazoval, že v biznise viete, ako na to. Ako teda vybrať správne?

 

Prevádzky určené pre ženy

Kaderníctvo môže byť pre všetkých, ak však máte také, ktoré je určené primárne ženám, nebojte sa dať svojim zamestnancom potlačiť alebo vyšiť pútavé farebné tričká alebo šatky, ktoré ich spoľahlivo odhalia v spleti zákazníkov. V trende sú bledomodré farby, jemne ružové, bledozelené… Ako celok ich voláme pastelové. AJ v našej ponuke nájdete široké portfólio, v ktorom si určite vyberiete vašu obľúbenú farbu.

Rozličné služby

Ak máte napríklad výdajňu tovarfem2u k e-shopu, vyzerá veľmi sofistikovane a pekne, ak má váš personál detaily zvýrazňujúce farby vašej spoločnosti. Dodnes je veľa firiem, ktoré na to nedbajú a preniesli si niektoré zvyky ešte z čias socializmu, to však už dávno neplatí a keď sa popozeráte po prevádzkach v zahraničí, vlastné tričká alebo mikiny sú úplne bežnou súčasťou aj lacnejších prevádzok. Nejde tu vôbec o luxus, ale o to, aby zákazník videl, že ste si preňho pripravili nie len tovar, za ktorý zinkasujete peniaze, ale že sa snažíte preňho pripraviť aj útulné prostredie. Podnikanie je o detailoch!

Či si už vyberiete mikiny, tričká, alebo napríklad šatky, tak či tak zvýrazníte ducha vašej prevádzky a určite získate viac zákazníkov. My sme tu preto, aby sme každý váš nápad pretavili do skutočnosti a získali vám tak zákazky, ktoré by ste možno predtým nezískali.

Tipy, ako uspieť s vlastnou značkou oblečenia
Predávanie promo produktov vašej kapely
akcia
API není nastaveno