Blog

Reklamný textil – akú značku si vybrať?

Reklamný textil – akú značku si vybrať?

V súčasnom Reklamnom priemysle je na trhu veľké množstvo značiek Reklamného textilu,ale pravdou zostáva,že len menšie percento z nich je celosvetovo úspešné. Tak ako pri technológiach potlače, tak aj pri značkách reklamného textilu sa stretávame, z roznym pomerom kvality/ceny. Poďme sa teda pozrieť na tie najznámejšie a najpoužívanejšie firmy vyrábajúce kvalitný reklamný textil pre firmy,spoločnosti.

logo_adlerADLER

Reklamný textil Adler (Česká spoločnosť) je na trhu od r. 2000  a  je to jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v tomto segmente.
Oblečenie Adler disponuje roznymi certifikátmi o zdravotnej nezávadnosti. Ale ich najvačšou devízou sú bezkonkurenčné doby dodania a zákaznícký servis. Kvalitné tričká v nových prevedeniach so silikónovou úpravou ako aj široká škála ženských,detských tričiek,oblečenia, robí z Adleru jedného z našich najčastejších partnerov.Výhodou  je aj interaktívny katalóg textilu na našej                               stránke,kde si viete sami vyskladať a popozerať oblečenie pre firmu resp. pre Vás aké len chcete,katalóg Adler je tu: https://kahi.sk/katalogy/

                             GILDAN

Americká značkgildan_logoa reklamného textilu Gildan Vám ponúka veľkú škálu farieb a veľkostí. Oblečenie od Gildanu je veľmi cenovo prijateľné, a preto je vhodné pre veľké akcie,zákazky kde sa dá celkom ušetriť nejaké € na textile. Obrovskou výhodou je veľká skladová dostupnosť v Európskom
sklade a teda nestane sa,že vypadne nejaký produkt. Ďalším plusom je veľmi dobrá veľkostná škála od XS – 5XL ! čo oceníte najviac pri špecializovaných zákazkách, a najlepšie na tom je, že takéto veľké tričká viete dostať v škále až 62 farieb. Práve tieto spomínané výhody,robia z reklamného textilu Gildan jedného z ťahúňov našej firmy.

                                         Fruit of the Loom

Fruit_logo.svg

Najznámejšia a najstaršia značka Reklamného textilu na svete. Jedná sa o textil za veľmi priaznivú cenu,vhodný na využitie pri veľkých akciách,promo eventoch,športových podujatiach kde je treba mať k dispozícii veľké množstvo textilu za pomerne nízku cenu. Štandartne značka ponúka tridčnú škálu oblečenia ako tričká,polokošele,mikiny,ale aj napr. tepláky.Strihovo je textil prisposobený pre Európsky trh, a peteší klientov určite aj dobrá skladová dostupnosť.

 

                               Kariban

kariban only

Táto Francúzska značka reklamného textilu posúva hranice brandingu a potlače do vyších levelov. Kariban ponúka širšiu ponuku textilu,oblečenia,odevov ako pre firmy,športovcov tak aj pre tých čo uvažujú nad svojou vlastnou značkou oblečenia. Všetky produkty spĺňajú náročné ekologické kritéria, a sú vyhotovené vo veľmi vysokej kvalite. Módne strihy,trendy farby,vynikajúce materiálové spracovanie  to je Kariban. Ceny pri tejto značke sú vyšie,ale zato ponúkajú neporovnaťelnú kvalitu,než to je u bežnom reklamnom textile.

                             B&C

bc-logo-social-whitePo Fruit of the Loom sa jedná asi o druhú najvačšiu spoločnosť s reklamným textilom na svete.Obrovské zásoby na skladoch v EU,široké spektrum produktov rozdelené do podkategórií pre mužov,ženy,deti,šport,prácu,fashion…dobrá veľkostná a farebná škálovateľnosť.A čo najlepšie aj priaznivá cena,aj tak by sa dala charakterizovať táto stálica reklamného textilu,je to taká zlatá stredná cesta pre klientov.

 

                              Sol´s

Ďalší Frsolsancúzsky výrobca,a zase sa jedná a o lepšiu kvalitu textilu.Spektrum ponuky je od tašiek,vakov po tradičné formy ako tričká,mikiny alebo polokošele. Pekné farebné prevedenie,dobré strihy, a hlavne   skladová dostupnosť.Toto sú hlavné atribúty tejto značky,mnohí  klienti hu využívajú na  re-branding.

 

DTG tlač – základy, ktoré by ste mali vedieť
Digitálna potlač textilu VS Sieťotlač
akcia
API není nastaveno