Blog

Textilné tašky s firemným logom

Aj keď nepatria medzi hlavné položky v našej ponuke, textilné tašky s firemným logom sú veľmi obľúbený a nesmierne praktický reklamný produkt. Ak uvažujete o objednaní potlačených textilných tašiek, prečítajte si tento článok a zistite, čo vám môže tento reklamný predmet priniesť.

Vaše logo stále na očiach

Jednou z hlavných výhod textilných tašiek s potlačou je to, že sú stále na očiach. Ide prevažne o nákupné tašky, ktoré ľudia radi nosia. Sú zvyknutí používať igelitky a, keď im poskytnete oveľa lepšiu alternatívu v podobe pevnej a odolnej textilnej tašky, budú ju s radosťou nosiť na nákupy. A vôbec im nebude vadiť, že je na nej vaše logo.

Vaši zákazníci či obchodní partneri získajú verného pomocníka na nákupy a vy získate skvelú reklamu za veľmi dobrú cenu.

Tašky majú obdĺžnikový tvar, čo znamená, že sa na nich nachádzajú hneď dve veľké plochy ideálne na umiestnenie vášho loga či akýchkoľvek ďalších reklamných odkazov pre vašich zákazníkov či širokú verejnosť.

Oranžová textilná taška

Oranžová textilná taška

Ideálne na veľtrhoch

Ak sa s vašim podnikom zúčastňujete rôznych výstav či veľtrhov, určite by ste mali zakúpenie potlačených tašiek zvážiť. Sami veľmi dobre viete, koľko rôznych letákov, katalógov, vizitiek a rôznych reklamných predmetov priemerný návštevník veľtrhu počas celého dňa nazbiera. Návštevníci tieto tašky milujú, pretože im uľahčujú nosenie nazbieraných predmetov. Navyše, tašky majú skvelú veľkosť práve na katalógy a letáky, ktoré sú väčšinou formátu A4 či podobnej veľkosti.

Keď sa zamyslíte nad tým, aký je vlastne účel vašej návštevy na výstave alebo veľtrhu, kúpa reklamných tašiek bude dávať zmysel. Vašim cieľom je zaujať čo najviac ľudí a získavať nové kontakty, prípadne sa stretnúť so stálymi zákazníkmi a utužiť vzájomné vzťahy. Keď budú ľudia vidieť, že ostatní nosia svoje veci v praktických taškách s logom vašej firmy a začnú vás vyhľadávať. Možnože iba s účelom získať od vás tašku, no to ešte neznamená, že sa nemôžu stať vašimi novými zákazníkmi.

Tašky sú pevné a odolné

Textilné nákupné tašky sú väčšinou vyrábané z pevného a odolného polypropylénu, ktorý je na tento účel priam ideálny. Je odolný voči vode, ako aj alkoholu a rôznym rozpúšťadlám, takže sa nemusíte báť, že by sa vaši zákazníci sťažovali na ich nízku kvalitu.

Našu ponuku textilných nákupných tašiek si môžete prezrieť v katalógu na našej stránke.

Radi s vami preberieme detaily

Ak vás myšlienka reklamných tašiek s potlačou zaujala, neváhajte nás kontaktovať. V oblasti tašiek či iných typov reklamného textilu vám veľmi radi poradíme a preberieme s vami všetky detaily. Ak budete mať záujem, vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku.

Nezabudnite, že ak stihnete tašky od nás nakúpiť do konca roka, môžete tento nákup zaradiť do daňových nákladovznížiť tak daňové zaťaženie vašej spoločnosti.

Pracovné oblečenie na stavenisku
6 dôvodov, prečo používať pri práci promo oblečenie
akcia
API není nastaveno