Blog

Ako ušetriť na oblečení pre športový klub?

Ako mnoho z nás vie, športové kluby nezvyknú na Slovensku byť zrovna najbohatšími subjektmi. Aj tu sa však nájde zopár cestičiek, ako ušetriť zopár eur navyše a tie vložiť niekam, kde budú tiež potrebné. Každý predsa rád ušetrí! V dnešnom článku sa pozrieme na možnosti, ako ušetriť práve na výrobe športových súprav a dresov, vďaka ktorým má váš tím športového kolektívneho ducha. Čo teda spraviť pre to, aby ste získali kvalitné oblečenie za menej peňazí? Športový klub za trochu námahy rozhodne stojí!

dresy-futbal-hokej

dresy-futbal-hokej

 

Sponzorské dary – to pravé športové

 

dubinetSkúste sa spoľahnúť na firmy, o ktorých viete, že disponujú peniazmi navyše a majú záujem o reklamu. Môže pritom ísť o firmy, ktoré sú buď priamo zo športového biznisu, ale pokojne to môžu byť aj stavebné spoločnosti. V tomto sa fantázii medze naozaj nekladú. J Dôležité je, aby vaša spolupráca bola prínosom nielen pre vás, ale aj pre danú firmu. Ako benefit spomeňte najmä kombináciu ich značky so zdravým životným štýlom, čo môže zvýšiť pozitívne povedomie o firme. Sponzori vám pritom môžu buď čiastočne, alebo dokonca úplne preplatiť náklady spojené s výrobou tohto oblečenia. To už znie celkom fajn, čo poviete? Takáto pomoc rozhodne nie je na zahodenie.

12718087_829499910527419_4382840295545939451_n

Ako vhodne umiestniť logá sponzorov?

 

Logá sponzorov sa väčšinou umiestňujú na prednú a zadnú stranu dresov. Niekedy je však sponzorov aj viac (najmä, ak chcete podporiť miestne menšie firmy, ktoré jednotlivo nemajú toľko peňazí). Nezabúdajte, že v takýchto prípadoch je všetko na osobnej dohode. Ak budú mať sponzori konkrétne požiadavky na umiestnenie loga, pokojne im vyhovejte. Dôležité je však vedieť, akú finančnú úľavu vďaka nim získate. To môže v konečnom dôsledku ovplyvniť aj vašu ochotu robiť kompromisy s umiestnením. 

 

Akých sponzorov hľadať?

 

Ako sme už spomenuli – sústreďte sa najmä na športové firmy. Nezanedbajte však hľadanie a skúste osloviť aj bohatšie lokálne firmy. Sem patria napr. rôzne stavebné spoločnosti, ktoré obvykle disponujú aj väčšími finančnými prostriedkami.

 

 

Montérky s potlačou
Oblečenie v reštaurácii
akcia
API není nastaveno