Blog

Pripravte vašich zamestnancov na zimu

Pomaly ale isto sa blíži ďalšie zimné obdobie, ktoré je okrem iného spojené hlavne so studeným počasím. Ak vaši zamestnanci vykonávajú prácu vonku, a aj ak nie, tak určite ocenia, keď pre nich zadovážite zimné oblečenie a doplnky vhodné do chladného počasia. Zimná výbava im pomôže ostať v teple a pohodlí a budú sa môcť naplno venovať výkonu svojej práce.

V tomto článku nájdete rôzne typy zimného oblečenia, do ktorých môžete zainvestovať a zároveň znížiť základ dane vašej spoločnosti.softshellove-bundy

Mikiny a bundy chránia telo pred zimou

V našej ponuke nájdete mikiny a bundy, na ktoré môžeme pre vás vytlačiť akýkoľvek dizajn, či napríklad vyšiť logo vašej spoločnosti alebo mená jednotlivých zamestnancov. Vyšívanie je na tento účel ideálne. Viac o vyšívaní a jeho výhodách si môžete prečítať v samostatnom článku na našom blogu.reflexna-pracovna-bunda

Mikiny síce nedokážu ochrániť telo pred vlhkosťou či silným vetrom, no aj napriek tomu môžu byť veľmi nápomocné pri udržiavaní telesného tepla. V našej ponuke nájdete mikiny so zipsom aj bez zipsu, ktoré sú vyrábané s cieľom poskytnúť maximálny komfort.zimna-pracovna-bunda

Ak chcete vašich zamestnancov skutočne ochrániť pred zimou a ďalšími nástrahami počasia, pouvažujte nad kúpou niektorých z našej širokej ponuky búnd. Ponúkame rôzne typy búnd, na ktoré môžeme vytlačiť či vyšiť akýkoľvek dizajn. Ak by ste však chceli niečo jedinečnejšie, vieme vám pomôcť aj pri výrobe búnd na mieru, presne podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Nezabudnite na čiapky a rukavice

Udržiavať trup tela v teple však často nestačí. Väčšina búd či mikín má kapucne a vrecká, ktoré dokážu udržať v teple aj ruky a hlavu. S kapucňou na hlave a rukami vo vreckách sa však príliš dobre nepracuje. J

Čiapka s vyšitým logom

Čiapka s vyšitým logom

Ideálne je do zimnej výbavy pre zamestnancov zaradiť aj rukavice a čiapky vhodné do chladného zimného počasia. Rukavice nie sú častým reklamným predmetom, pretože na nich logo firmy nie je dostatočne viditeľné, no čiapky sú na tento účel priam ideálne. Na zimné čapice sa logo spoločnosti (prípadne iný dizajn) nanáša vyšívaním.

Pri čiapkach však existuje aj skvelá možnosť ušiť ich z materiálu presne podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete typ materiálu, jeho farbu a dokonca vzor, ktorý jednotlivé farby na čiapke tvoria. Čiapky pre vás vyrobíme presne vo vašich firemných farbách a vašim zákazníkom bude už z diaľky jasné, že sa pozerajú na práve na vašu čiapku a vášho zamestnanca.

Zaujímavou možnosťou sú aj reklamné šále. Tie sú skôr typické pre športové kluby a ich fanúšikov, no rozhodne ich môžete nechať vyrobiť aj s logom vašej spoločnosti. Veď tričká má dnes už každý, tak prečo sa neodlíšiť a nenechať si vyrobiť niečo, čo len tak ktokoľvek nemá?

Radi vám poradíme

Ak potrebujete s čímkoľvek poradiť alebo pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Prejdeme s vami detaily toho, čo by ste si chceli nechať vyrobiť, a ak budete mať záujem, vypracujeme pre vás aj cenovú ponuku. Naše kontaktné údaje nájdete v sekcii kontakt na našej stránke.

Prečo je vhodné pracovné oblečenie tak dôležité
Montérky s potlačou
akcia
API není nastaveno