Blog

Ako promovať svoju firmu pracovným oblečením?

Nikdy neviete, kedy si vašu firmu môžu vytipovať noví potenciálni zákazníci. Možno budú vaši zamestnanci práve „zvučiť“ akciu, ktorá je plná podnikateľov. Možno práve váš tím upratovačov bude čistiť priestor po galavečeri. Jednoducho, nový zákazník sa môže vynoriť odkiaľkoľvek. Prečo je teda dôležité mať pracovné oblečenie, ktorým vás vaši zamestnanci reprezentujú, na úrovni? Je to práve preto, aby si vás všimli ostatní. Aby ste prerazili, musíte vyčnievať z radu! Ako na to?

 

Ako upútať pracovným oblečením?

 

Inovácia, inovácia a inovácia. V dnešnom svete stojí všetko na tomto slove! Buďte iní ako ostatní, nerobte veci po starom a stavte na nekonvenčnú kartu. Premýšľajte nad jednoduchým a nie drahým spôsobom, ako z oblečenia jednoducho spravíte doslova chodiacu reklamu.

Dbajte na to, aby kombinézy neboli príliš krikľavé(pokiaľ to Vaša práca nevyžaduje) alebo aby sa v nich zamestnanci necítili nepríjemne. Dôležité je najmä výrazné logo, ale rozhodne sa vyhnite gýču – menej je niekedy viac.

 

Pracovné oblečenie pre manuálnych pracovníkov

 

Zvýraznite firemné farby, ktoré máte implementované napr. v logu. Zavážia jednoduché detaily, ako sú napríklad decentný nápis a vhodne umiestnené logá. Nemusíte ho dávať všade, stačí väčšie na zadnej strane kombinézy a po jednom menšom napr. na rukávoch. Rozhodne nedovoľte, aby vaši zamestnanci nosili hocičo. Zadanie na pracovné oblečenie v znení: „pracovné oblečenie podľa toho, čo doma nájdete“ sa už dnes nenosí.

 

Ako dlho vydrží pracovné oblečenie?

 

Pri pracovnom oblečení sa väčšinou predpokladá, že ho vaši pracovníci budú nosiť dlhšie než jednu sezónu. Preto konzultujte s výrobcom kvalitu materiálu, aby bolo oblečenie vyrobené presne na daný účel. Zvukárovi väčšinou vydrží dlhšie než manuálnemu pracovníkovi v sklade. Toho totiž častejšie ohrozuje vytŕčajúci tovar a množstvo škatúľ. To bude rozhodne viac skúšať výdrž oblečenia, než pohodlná práca pri mixpultoch. Aj podľa toho sa rozhodnite, aký materiál zvoliť. Ideálna je komunikácia priamo s nami – radi vám poradíme, aké riešenie zvoliť presne pre vás.

Pracovné oblečenie v zdravotníctve
Pracovné oblečenie na stavenisku
akcia
API není nastaveno